Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia προσφέρει ιδιωτική πισίνα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν την Παραλία Cocanha, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την Lagoa Azul, που απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτή τη βίλα με 2 μπάνια.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία επίσης διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και ανέσεις, όπως ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Panqueca & Cia βρίσκεται σε απόσταση μόνο 650 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia;
Η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia απέχει 100 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Em Caraguatatuba Com Piscina A 3Min Da Praia με το κατοικίδιο ζώο σας.